BitcoinHaberler

Paypal’dan Bitcoin’e 10 Yıllık Öngörü

Paypal'dan Bitcoin'e 10 Yıllık Öngörü. İnternet ödeme platformlarının devi Paypal'ın yöneticisinden açıklama geldi.

Paypal’dan Bitcoin’e 10 Yıllık Öngörü. İnternet ödeme platformlarının devi Paypal’ın yöneticisinden açıklama geldi. Açıklamaya göre Bitcoin’in gündemde hala ayakları üzerinde durabilme şansının %50 olduğu sonucuna vardı ve eğer Bitcoin bunu başarabilirse önümüzdeki ilk on yıl için 1 milyon dolardan daha çok değeri olabileceğinden bahsetti.

Wence Casares Açıklaması

Bitcoin başarılı bir şekilde devam edebilecek nitelikte olursa, bir bitcoin önümüzdeki 7-10 yıl içerisinde 1 milyon dolardan çok değere sahip olabilecektir. Eğer bu gerçekleşirse bugüne göre değeri yaklaşık 250 kat artacaktır. Bitcoin adını sıkça duyduğumuz ve piyasada kendini fark ettiren bir kuruluştur. Fakat bu büyüleyici proje halen deneme sürecindedir. Bitcoin fonlarından en az yüzde birini tahsis ettiğini söyledi. Her kuruluş gibi Bitcoi’in de başarısız olma olasılığı var fakat buna benzer farklı adımların olmaması onun dolaylı yoldan başarılı kalabileceğinin göstergesidir.

Paypal Direktörü Konuştu

Başarıllı olma şansını hala eline tutan Bitcoin, eğer 60 milyondan fazla şirket ile beraber olup, bir ayda 1 milyon kadar yeni işletmeyi bünyesinde toplayabilirse ve Dünya kapsamında da 1 milyon dolar gibi bir bütçeden fazla işlev gerçekleştirirse başarılı gidişatı sürdürebilecek. Casares aynı zamanda Bitcoin Blockhain teknolojisi hakkında da fikir beyanında bulundu. Bu tekolojinin para birimi içeren bir bütünlük olarak gördüğünü savundu. Önümüzdeki yıllarda büyüleyici başarısı ile tekrar yükselişe geçeceğine dair inancının tam olduğu görüşünde.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı