Haberler

PayPal’ın Ortaklığı AB’yi Düzenlemeye İtecek!

Paxos Crypto Brokerage ile PayPal arasında kripto para ortaklığı yapıldı.

PayPal yönetiminin Paxos Crypto Brokerage ile kripto para birimi entegresi konusunda anlaşması uzmanlara göre Avrupa Birliği’nin daimi üye ülkeleri olan ve birlikten çıkmasının asla mümkün olmadığı güven veren Almanya-Fransa ikilisini harekete geçirebileceği belirtildi.

Avrupa Birliği’nin özellikle bu 2 ülkeden gelecek talep ve istekler doğrultusunda Paxos Crypto Brokerage ve PayPal ortaklığından dolayı kripto para düzenlemeleri konusunda yeni adımlar atabileceğinden söz edilirken, ABD’nin ise bu konuda bir adım atmasının pek beklenmediği belirtiliyor.

Washington Sonra Düzenleyebilir

AB’den sonra bu adım nedeniyle Washington yönetiminin de kripto paralar ve şirketler ile ilgili yasal düzenlemelere gidebileceği tahmin edilmekte. Ancak Washington yönetiminin kripto para düzenlemelerini AB’den önce yapacağına kesin gözle bakılırken kısmi düzenlemelerde AB’nin Washington’dan daha hızlı hareket etmesi beklentisi daha güçlü bir ihtimal.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu