BitcoinEthereumHaberlerBullish

Bullish, haberin piyasayı yükseliş yönlü etkilebileceğini gösterir.

Bearish, haberin piyasayı düşüş yönlü etkilebileceğini gösterir.

*Bu veriler, doğrudan yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Paypal’ın Venmo’su Ödül Olarak Bitcoin ve Ethereum Dağıtacak!

Kripto paralar günlük hayatta daha geniş kullanım alanı bulacak.

Paypal’ın popüler uygulaması Venmo, kripto para ödül programını başlattı. Venmo kredi kartı kullanıcıları harcama yaptıkça ödül olarak kripto para kazanabilecekler. Bu girişim Paypal’ın kripto paralara olan ilgisinin ve büyüyen hedeflerinin bir yansıması olarak değerlendiriliyor.

Venmo Paypal’ın en popüler uygulamaları arasında yer alıyor. Şirket, bu yıl başlarında kripto para harcamalarına imkan tanıyan bir kredi kartı hizmeti yanında kripto para satın alma hizmeti de sunmuştu. Venmo şimdi bu ikisini birleştiriyor.

Visa ağına bağlı Venmo, Visa kredi kartlarının kabul edildiği her yerde geçiyor. Bu kart ile harcama yapan kullanıcılar harcamalarının %1’i ile %3’ü arasında kripto para ödülü alacak. Ödüller Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin cinsinden olacak.

Bu özellik sonrası yıllık kart ücreti bulunmayan Venmo kartın, muadillerinden çok daha iyi performans sergilemesi bekleniyor.

Paypal kripto para sektörüne ilişkin hedeflerini büyütmeye devam ederken, ödeme sistemleri tarafından güzel haberler gelmeye devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu