Haberler

Pekin Bile Yeni Delhi Kadar Yasak Uygulamıyor!

Pekin ve Yeni Delhi kripto para söz konusu olunca yasaklar ile anılıyor.

Çin Halk Cumhuriyeti’nin başkenti ve yönetim merkezi olan Pekin ve Hindistan’ın başkenti ve yönetim merkezi olan Yeni Delhi yönetimi sürekli kripto paralar ile ilgili yeni kararlar alıyor ve kripto para birimlerine dair baskı ve yasaklar uyguluyor. Ancak son yıllarda Yeni Delhi yönetimi nedendir bilinmez kripto para birimlerine 1 yıldır çok radikal ve kritik düzeyde yasaklar uyguladı ve insanların hiçbir şekilde kripto para adını bile kullanması gerektiğine hükmetti.

Hint vatandaşlarının zorluklar karşısında ne yapacak olduğu merak konusu olurken, bugün birçok Hintli kripto para birimlerini satın alamıyor, almak istiyor ancak satın alamıyor. Neden? Yeni Delhi yönetimi hukuksuz olarak kripto para birimlerini 1.2 milyar insana yasakladı. 1.2 milyar!

Pekin acımasızsa, Yeni Delhi daha acımasız

Kripto paralar ile ekonomisini güçlendiren binlerce hatta milyonlarca aile vardı Hindistan’da. Bugün artık onlar yok. Neden? Yeni Delhi’de Modi hükümetinin bazı yöneticileri tarafından alınan kripto para yasakları kararlarından dolayı. Pekin sadece baskı yolunu tercih edip Çinlilerin kripto para satın almasına izin verirken, Yeni Delhi’nin buna izin vermiyor olması kafa karıştırıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu