Haberler

Pekin Hükümetinin Açıklaması Korkuttu: Değerli Maden Fiyatları Yükselişe Geçti

Pekin hükümetinden bugün yapılan açıklamada artık her gün Wuhan virüsü ile ilgili açıklama yapılacağı bildirildi.

Pekin’den yapılan yeni açıklamada virüsün 2.000 civarında insanı etkilediği, 56 kişinin öldüğü bildirildi. Wuhan virüsünün giderek daha fazla hızlı yayıldığını ve genetik dizilimin ortaya çıkarılması konusunda çalışmaların sürdürüldüğünü açıklayan Pekin yönetimi, salgına karşı çalışmaların devam ettiğini açıkladı.

Çin ve bölge ülkelerde ise özellikle gıda talebi arttı. Çinli insanlar özellikle Çin Yeni Yılı nedeniyle market raflarına akın ederken, Wuhan’da market raflarının tamamen boşaldığı iddia edildi.

Altın, gıda ve yakıt fiyatları arttı

Çin genelinde bazı bölgelerde gıda fiyatlarının enflasyon oranlarının üzerinde artışa geçtiği bildirildi. Özellikle değerli madenlerin fiyatında artış görüldüğü, bazı altın satışı yapılan dükkanların ise tedbir amacı ile güvenlik için dükkanları açmadığı açıklandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu