Haberler

Pekin STO Token Dağıtımı Yapanları Uyardı

Çin'in Başkenti Pekin'in finansal regülatörü yöneticisi Huo Xuewen'den STO tokenleri uyarısı.

Çin‘in Başkenti Pekin’in finansal regülatörü yöneticisi Huo Xuewen, Çin’de kripto paraların yasal olarak korunmadığını ve yasal olarak belirli bir seviyede olmadığını belirterek, ülke vatandaşlarının STO tokenleri dağıtmasını ve bunların reklamlarını yapmasını önermediklerini, başkanlığı kapsamında yasal olarak bir takım uyarılar göndermeye başlayacak olduğunu açıkladı. Kripto paralar konusunda daha önce birçok kez farklı uyarılarda bulunan Pekin yönetiminin üst düzey isimleri, yaptıkları uyarılarda ICO’ların yasak olduğunu STO tokenleri konusunda dikkatli hareket etmek gerektiğini ve kripto paraların çok riskli olduğunu açıklamıştı.

Pekin yönetiminden yapılan yasal açıklamalarda, kripto paralar hakkında yasal önlemler alınmadığı, ICO’lar hakkında ise geçerli tek yasanın ”yasak” olduğu yönündeki yasa olduğunu açıklamıştı.

Pekin İstediğini Yapıyor, Vatandaşlar Tam Tersini

Pekin yönetiminin istediği kararları aldığını ancak Çinlilerin istedikleri şekilde davrandıklarını belirten sosyal medyadaki Çinli yatırımcılar, yönetimin kendilerini takip etmeye yönelik adımları kadar, bu açıklamaları ve yasakların saçma olduğunu, vatandaşları engellemenin Pekin için mümkün olamayacak olduğunu düşünüyor. Bunun nedenini ise özgür olma yolunu seçen ve kendi haklarını korumak isteyen Çin vatandaşlarının sayısının milyonlarca olması.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu