Blockchain

Pekin Yönetimi Küçük İşletmelerin Blockchain Kullanmasını İstiyor

Başkan Xi yönetimi küçük işletmelere de Blockchain kullanımı öneriyor.

Çin anakarası son dönemde ciddi krizler geçiriyor. Nükleer silahların kullanılması tehdidi, Çin’e yönelik artan savaş istekleri ve ticaret savaşları. Pekin yönetimi son dönemde Washington’dan gelen iyi açıklamaların aslında bir ön açıklama olduğunu, corona virüsü salgının etkisini yitirdikten sonra tüm dünyada Pekin’de siyasi değişimlere ve Çin’de radikal değişimlere sebep olacak gelişmeler yaşatılacak olduğunun farkında.

ABD ve diğer nükleer güçlerin bu dönemde Çin’e karşı herhangi bir savaş istemedikleri, ancak Çin’in bu adımlarının ardında herhangi bir kasıt tespit edilirse Çin’in kendisini savunmak için nükleer üretimini daha fazla artırabilecek olduğu düşünülüyor. Pekin, hiçbir ülkeden yardım almadan kendisine yetebilecek güçte olsa bile ekonomik yaptırımların ülkeyi böleceği tartışması sürüyor.

Şimdi Blockchain Zamanı

Fırsatları hiçbir zaman kaçırmak istemeyen Pekin yönetimi, fırsattan istifade bu dönemde ülkede Blockchain teknolojisinin daha fazla etkin kullanılması kararına vardı. Bu dönemde büyük şirketlere verilen Blockchain kullanımının şimdi belirli bölgelerde küçük işletmelere önerileceği ve daha fazla bölgeye yayılması için test çalışmalarına başlanacak olduğu iddia edildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu