Haberler

Pekin Yönetiminden Başkan Trump’a Animasyonlu Yanıt!

Pekin yönetiminin bugün Başkan Trump'a yönelik direkt hedef almayan animasyon videosu Çinli kripto para yatırımcılarının ilgi odağındaydı.

Başkan Donald Trump yönetimi son dönemde sürekli olarak Pekin yönetimini sert sözlerle suçlamakta ve virüsün kaynağının Çin olduğu, doğal olarak virüsün ortaya çıkmadığını belirtmekte. Raporlar ise virüsün yanlışlık sonucunda yayıldığını ve Pekin tarafından tedavisinin saklandığı gibi iddialar ile dolu.

Ancak bir gerçek var ki, corona virüsü dolayısı ile tüm dünyada küresel bir kriz yaşanıyor ve her geçen gün bu krizin boyutları bir adım daha öteye tırmanıyor.

Dolar Kuru 7 TL’yi Aştı

Son dönemde yaşanan krizler ve Pekin ile Washington hattı arasında ekonomik ve hatta bir adım ötede büyük savaşlara varabileceği tahmin edilen gerginliklerin dolar kurunu TL karşısında 7 TL seviyesine çıkardığı belirtildi. Kripto para yatırımcısı Çinliler ise Başkan Trump’ın ifadelerinin Yuan’ın değerinde düşüşe sebep olduğu gibi, Pekin yönetiminin bu tür hamleler yapmasını desteklediklerini belirtiyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu