Haberler

Pekin Yönetimine Çok Sert Tepki: Paranı Da Yönetimini De İstemiyoruz!

Pekin yönetiminin COVID-19'u ilk duyuran gazetecileri ortadan kaybettiği iddia edildi.

COVID-19’u ilk kez dünyaya duyuran Çinli birkaç gazeteci bugün kayıp. Ne oldukları, nerede oldukları asla bilinmiyor. Bir anda ortadan kaybolan gazetecilerin ardında ‘zalimliği ile öne çıkan’ Pekin yönetiminin olduğu iddia ediliyor.

Bu dönemde özellikle Pekin’e bağlı güvenlik güçlerinin bu tür olayların dünyaya duyurulmasını istemedikleri, gözdağı vermek için “her zaman uyguladığı” gibi bugünde kendisine karşı olmayan ancak doğruları dünyaya duyurmak isteyenleri bile ortadan kaybettiği iddia ediliyor.

Birçok Çinli ise artık Pekin yönetiminin vatandaşlarına karşı hareket ettiğini, Pekin’in on yıllardır süren iktidarını değiştirmek için onu para ve işgücü ile vurmaları gerektiği söylemlerine başladı.

Tehlikeli görülen bu söylemlerin Pekin’i bitirebileceği, özellikle tüm dünya ve ülkenin başında olan sorunun aslında COVID-19 değil, Pekin olduğunu iddia edenlerin sayısı rekor bir hızla arttı.

Bazı Çinliler Pekin’e en iyi dersin iş bırakma eylemleri ile yapılabileceğini, Pekin karşıtlarının işi bırakması durumunda milyonlarca nüfusa karşı Pekin’in hareket edemeyeceğini belirtti.

Bazı kripto para yanlıları ise hemen burada devreye girerek sosyal medyada “Pekin’i vurabilecek en güçlü silahımız yuan yerine kripto para kullanmaktır. Pekin yönetimini de, parasını da istemiyoruz!” ifadelerini kullandı.

*Bu içerikte bazı sosyal medya kullanıcılarının yorumları nefret içerikli olmasından dolayı değiştirilerek yayınlanmıştır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu