Haberler

Pekin Yönetiminin Hong Kong Kararları Yeni Borsa Açılmasını Etkileyebilir

Pekin yönetiminin tam eksiksiz evet oylaması ile Hong Kong'u Çin'e bağlayacak yasal adımları kripto para borsası merkez ve ofislerinin açılmasını yakından vuracak.

Pekin yönetiminin Hong Kong ile ilgili aldığı kararlar şaşırtırken, aynı zamanda paniğe sebep oluyor. Pekin yönetiminden aslında hiçbir yabancı şirket korkmuyor. Özellikle de AB ve ABD merkezli diğer gelişmiş ülke merkezli olan şirketlerin hiçbiri Pekin’in kendilerine karşı radikal zorlama adımları atamayacak olduğunu, aksi durumda ülkelerinin Pekin rejimine karşı çok ciddi yaptırımlar uygulama haklarının olduğunu biliyor.

Ancak merkezi olarak Hong Kong’da merkez ofisleri olan ve ofisleri bulunan bazı şirketler bu dönemde Pekin yönetiminin Hong Kong ile ilgili kararlarının çok ciddi endişeye sebep olduğunu, özellikle yeni açılacak kripto para borsalarının Hong Kong’u bile tercih etmeyerek diğer ülkeleri tercih edebileceğine işaret etmekte.

Hong Kong merkezli birçok ofisin kapanmasının da gündeme gelebileceğinden söz ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu