Kripto HaberleriHaberlerPekin'den Washington'a Yatırımcıları Korkutacak Açıklama: Washington Corona Virüs Gerçeklerini Açıklasın!

Pekin’den Washington’a Yatırımcıları Korkutacak Açıklama: Washington Corona Virüs Gerçeklerini Açıklasın!

Takip et

Corona virüsün ekonomiyi ve hükümetin tahtını yavaş yavaş sallamaya başladığı Çin’de Pekin’den ABD’ye sert yanıt verildi. Pekin’den gün içerisinde yapılan ve yatırımcıları korkutan açıklamada “Washington, D.C. corona virüsün Çin’e ABD ordusu tarafından getirilip getirilmediğini derhal açıklasın. Çin’i suçlama!” ifadeleri paylaşıldı.

Bu açıklamaların hemen ardından yatırımcılar dolar kurunun Yuan karşısında artacağı gerçeği ile Yuan’ı satarak dolar kuru yatırımı yaparken, çok sayıda Çinli ise merkezi Pekin yönetiminin açıklamalarının özellikle bu dönemde doğru olmadığını, merkezi yönetimin virüs konusunda kendi başarısızlığını ABD’ye yıkmaya çalıştığını ifade ettiler.

Bazı Çinliler, bu açıklamalardan hemen sonra Pekin yönetiminin herkesi susturmaya, hep en üstte olmaya çalıştığına işaret ederek Çin vatandaşlarının bir bölümünü susturmayı başarsalar bile dünyayı susturamayacaklarını, virüsün sorumlusunun Pekin yönetimi olduğunu savundular.

Bu açıklamalardan kısa süre sonra ABD’li şirketlerin özellikle virüsün etkisinden sonra Çin’de mevcut yatırımlarını yeniden gözden geçirebilecek olduklarına yönelik haberlerin sayısında artış yaşandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları