coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPEPE Coin Çılgınlığı Devam Ediyor, CZ Yatırımcıları Uyardı!

PEPE Coin Çılgınlığı Devam Ediyor, CZ Yatırımcıları Uyardı!

Son günlerin gözde kripto para birimi PEPE, önemli listeleme haberlerinin ardından astronomik yükselişine devam ediyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasası son dönemlerde nispeten sakin seyrederken şaka temalı bir token tüm dikkatleri üzerine çekti.

OKX, Gate, Huobi ve MEXC gibi büyük borsaların yakın tarihte listelediği PEPE’yi Binance borsasının da bünyesine katacağı haberi ardından mem coin’in fiyatı astronomik ölçüde yükseldi.

Piyasa takipçisi CoinMarketCap’e göre gündeme oturan PEPE coin bir anda kendini ilk 50 kripto para biriminin arasında buldu. Güncel veriye göre gün başından bu yana %140 değerlenen PEPE, piyasa değerinde ise 1,5 milyar doları aşarak dudak uçuklattı.

Piyasa değeri sıralamasında 38. koltuğa kadar yükselen PEPE; Dogecoin ve Shiba Inu’nun ardından en büyük üçüncü şaka temalı kripto para birimi ünvanını ele geçirdi.

Binance CEO’su CZ, Yatırımcıları Uyardı!

Astronomik yükselişin ardından Binance kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yaptı.

Yatırımcılara mem coin ve bütün kripto para birimlerinin yüksek riskli olduğunu hatırlatan CZ, kimsenin satın almaya zorlamadığını belirterek insanları temkinli olmaya çağırdı.

Binance borsası PEPE’yi saat 21’de listeleyecek. Binance borsasına komisyon indirimli kayıt olmak için bu linki tıklayabilirsiniz: https://accounts.binance.com/tr/register?ref=XLTI0KW3

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları