BitcoinHaberlerKripto Para

Peter Brandt Bitcoin İçin Muhtemel Dip Fiyatları Paylaştı!

Peter Brandt'ten yeni Bitcoin tahmini geldi.

Yeni haftaya düşüşle başlayan Bitcoin (BTC) ve kripto paralarda halen aşağı yönlü hareketler görülüyor.

29.000-33.000 dolar seviyelerinde bir süre yatay hareket eden Bitcoin, yeni haftanın başlamasıyla 20.000$ seviyelerine kadar geri çekildi.

Kripto piyasasında satış baskısı hakim olmaya devam ederken Bitcoin bugün sabah saatlerinde düşüşünü sürdürerek 20.800 dolara kadar düştü.

Yatırımcılar BTC’nin ve piyasanın ne zaman toparlanacağını ve yükseliş trendine gireceğini merak ederken Bitcoin ve kripto para tahminleri ile dikkat çeken ünlü analist Peter Brandt BTC’nin 13.000 dolara düşebileceğini tahmin ettiğini paylaştı.

Twitter hesabından paylaşım yapan deneyimli analist, paylaşımına eklediği Bitcoin grafiğinde çift tepe modeli görüldüğünü ve buna bağlı olarak da BTC fiyatının 13.000 dolara kadar düşebileceğini tahmin etti.

Devamında Aralık 2017 ve Haziran 2019 yılında Bitcoin’in ulaştığı zirvelerin BTC’nin yeni hedefi olabileceğine dikkat çeken Peter Brandt takipçilerine “peki senin tercihin hangisi” sorusunu yöneltti.

Grafikte Brandt’ın işaretlediği seviye olarak da görüldüğü üzere Bitcoin 19.798 doların altına düşerse, BTC hızla 13.000 dolar seviyesine kadar düşebilir.

Deneyimli analist ayrıca yaptığı paylaşımda Ethereum’un (ETH) da 667 dolara kadar düşebileceğini belirtti.

İlgili Haber
Ethereum'un (ETH) Sert Düşüşünü Bilen Analistten Korkutan Yeni Tahmin!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Vurucu

Yaw ne tahmin etmesi bu a… koyduğunu çocuğu ne derse onu yapıyorlar avradinı s… ugursuzu ağzından bugüne kadar hayırlı birşey çıkmasını bu sülalesini s… oğlunun

Anonim

Aynen s.kici kardeş


Başa dön tuşu