Ana SayfaHaberlerPeter Brandt İddialı: Altcoinlerin Yüzde 99'u 5 Yıla Ölecek!

Peter Brandt İddialı: Altcoinlerin Yüzde 99’u 5 Yıla Ölecek!

Takip et

Altcoin ve Bitcoin arasında karar veremeyen yatırımcılar birkaç aydır Bitcoin’e daha fazla ilgi göstermeye başladılar. Bitcoin pazar payı %70’i geçti ve %80’e doğru ilerliyor. Bitcoin’in piyasadaki altcoinlerin fiyatını belirlemesi ve altcoinlerin neredeyse Bitcoin fiyatı değişmeden hiç değişim yaşamamaya başlaması nedenlerinden dolayı yatırımcıların bir bölümü tekrar Bitcoin’e yöneldiler.

Bitcoin alan yatırımcıların sayısı arttı ve giderek daha fazla artıyor. Altcoin yatırımcılarının sayısı ise giderek daha fazla düşüyor ve fiyatın düşüşe geçmesi sonrasında altcoin alanların büyük bölümünün satış yaparak elden çıkarmaya devam ediyor olması satışları arttırıyor.

Peter Brandt ise 5 yıla kadar %99 altcoin kripto para biriminin öleceğini ve %1’inin kalacağını iddia ederek piyasada çok iddialı gelişmeler olacağını açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları