BitcoinHaberler

Peter Schiff: Ben Bitcoin Yükselemez Demedim!

Peter Schiff yine Bitcoin ile ilgili açıklamada bulundu.

Altın madenciliğini ve altını desteklemesi ile bilinen Peter Schiff, bugünlerde yeniden gündeme gelmiş durumda. Birçok kişinin tepkisi ile karşılaşmasına rağmen Bitcoin konusunda görüşlerini değiştirmeyen ve bugün yaptığı açıklama ile şaşırtan borsacı, Bitcoin hakkında beklenmedik bir açıklama yaptı.

Kendisinin daha önce Bitcoin’in yükselmeyeceği ile ilgili hiçbir beyanı olmadığını, bu konuda bir ifadesinin bile bulunmadığına değinerek sözlerine devam eden Peter Schiff, ‘ben hiçbir zaman Bitcoin daha fazla yükselemez demedim’ dedi.

Bitcoin’i 200 dolara düşecek gibi göstermişti

2020 yılında Bitcoin’in 200 dolara kadar düşebileceğine dikkat çeken borsacı, altın yatırımcılarının ise 2020 yılında beklenenden daha fazla para kazanabilecek olduklarını açıklamıştı.

Bazıları bu açıklamalara yine tepki gösterse de, Peter Schiff’in açıklamalarına bakıldığında “Bitcoin bir balondur, bir gün patlayacak ve asla yeni rekorlar kıramayacak” gibi ifadeleri daha önce birçok kez kullandığı görülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu