Bitcoin

Peter Schiff: “Bitcoin 30.000 Doların Altına Düşerse Bu Seviye Gelecek!”

Bitcoin'deki düşüş beklentisini sürdüren Schiff, daha düşük seviyelerin kapıda olduğunu işaret etti.

Bitcoin karşıtı yorumlarıyla tanınan Peter Schiff Bitcoin’in dibi görmesiyle yeni bir beklentiye girdi. Schiff’e göre 30.000 dolarlık çizgi aşıldıktan sonra ani bir düşüş başlayabilir.

Tanınmış altın yatırımcısı ve Bitcoin eleştirmeni konuyla ilgili attığı bir tweette, “Bitcoin şu an yavaşça düştüğü için kimse çok paniklemiyor ve hala içlerinde umut var. Bir noktadan sonra ani bir düşüş olacak. 30.000 dolar kırıldığı zaman aşağıya bakın!”

Schiff bu Tweetinden önce ise Bitcoin 30.000 doların altına düşmeye başladıktan sonra hızlı düşüşün fiyatı 10.000 dolara kadar indirme olasılığının yüksek olduğunu Tweetlemişti.

Ancak Schiff’in eski dönemde de “Bitcoin asla bir daha 10.000 dolar üzerine çıkamayacak” şeklinde açıklama yaptığı ama BTC’nin 69.000 dolara yükseldiği biliniyor.

Michael Saylor Dibe Çakıldı!

Microstrategy’nin 124 binden fazla BTC tuttuğu biliniyor. Her fırsatta “Bitcoin’lerimizi satmayacağız” mesajı veren Microstrategy CEO’su Michael Saylor’a atıfta bulunan Peter Schiff, Microstrategy hisselerinin (MSTR) yıllık bazda yüzde 32 azaldığını ve en yüksek seviyesinden ise yüzde 70 oranında düştüğünü ifade etti.

Michael Saylor’un bir Bitcoin kumarı oynadığı belirten Schiff, 2021 yılında yüzde 32 oranında azalan MSTR hisseleri için şu ifadeleri kullandı:

“2021 yılında elde edilen yüzde 40’lık kazanç tamamen silindi. MSTR şu an ciddi şekilde gerilemiş durumda. Saylor’un oynadığı kumar 2021’in ilk aylarında kazançla sonuçlandı ancak şu an bütün bu kârlar zarara dönüştü.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
5 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Şu anki hafif yükselme keriz silkelemek için. Alacak çok kişi bulunmayınca yine düşer. Eninde sonunda çıkar mı, çıkar. Ancak şu an, nakitte kalıp, bekleme zamanı.

Anonim

Dünya da zenginler her şeyle oynayıp ülkeleri enflasyonla perişan edecek sonra arzı beli kriptolar sıfıra yaklaşacak. Sen yatırımcı olsan en basitinden şunu bilirdin. Ekonomide nadir olanlar nadirdir ve değerlidir. Evet düşebilir ama 28300 dib. Şuan ve çıkabilir şayet enflasyon doları yenerse sen btc yi o zaman gör. Bak nasıl 1 milyona koşuyor.

Anonim

işte bu

mnbvb13

😂

Volkan OFLUOĞLU

Evet. Neticede zaten doların yerine getirilecek bir değer gerekiyor. Bu altın değildir. Cunki sistemde çalışmıyor. Teknoloji hızlı, akıcı, bağımsız, şeffaf bir ödemeye doğru gidiyor. Burdan herşey anlaşılır neyin nereye gideceği.


Başa dön tuşu