binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerPeter Smith: 6 Ay İçerisinde Bitcoin Daha İyi Olacak

Peter Smith: 6 Ay İçerisinde Bitcoin Daha İyi Olacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Peter Smith, kripto paralar hakkında yaptığı açıklamada önümüzdeki 6 ay içerisinde Bitcoin’in çok daha iyi olacak olduğunu ve diğer tüm kripto paraları gerisinde bırakacak olduğunu açıkladı. Bitcoin hakkında dün yaptığı açıklamada rekor seviyenin gelecek çeyrekte olacağını açıklayan Peter Smith, bugün ise 6 ay içerisinde büyük bir yükseliş beklediğini ve tüm kripto paralar arasında Bitcoin’in diğer hepsine oranla çok daha fazla ilgi görecek ve daha fazla yatırım alacak olduğunu açıkladı.

Yaptığı açıklamalarda kripto paralar ile ilgili olumlu bir sürece girilecek olduğunu, çok daha fazla kripto para ile ilgili gelişmeler yaşanacak olduğunu açıkladı. 6 ay içerisinde yaşanacak gelişmeler hakkında pek detaylı bilgi vermeyen Smith, Bitcoin fiyatının çok daha fazla artabilecek olduğunu belirterek ne kadarlık bir artıştan söz ettiğini ise açıklamadı.

BTC İlgi Görecek

BTC’nin ilgi görmeye devam edecek olduğunu ve bu durum dolayısı ile daha fazla yatırımcının piyasada boy göstererek BTC’ye ilginin daha fazla olacağı tahmin ediliyor. BTC’ye dair yaşanacak gelişmeleri ise bir süre sonra süreç gösterecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail