Haberler

Peter Smith: Bitcoin Fiyatı Önümüzdeki Çeyrekte Yükselecek

Blockchain Ltd. CEO’su Peter Smith, kripto paraların fiyatının önümüzdeki gelecek 4. çeyrekte daha fazla yükselecek olduğunu açıkladı. Bitcoin sahibi yatırımcı kişilerin 4. çeyrekte daha fazla kar elde edecek olduğu, daha fazla insanın parasını katlayabilecek olduğunu belirten Blockchain Ltd. CEO’su Peter Smith, bu sayede yatırımcı kişilerin güveninin daha da fazla artacak olduğunu ifade etti.

Kripto para sahiplerinin sürekli olarak piyasa durumunu incelediği ve takip ettiği konusunda açıklama yapan ünlü CEO, fiyatın artması için bir süre daha beklenmesi gerektiğini ve bunun sonucunda bekleyen ve sabır eden yatırımcıların kar elde etmiş olacaklarını açıkladı. Kripto para sahiplerinin zaten mevcutta yatırımlarını uzun vadeli olarak yaptıklarında ortalama 5 aylık bir süre daha sabretmeleri beklentiler dahilinde.

Blockchain Yatırımları Artacak

Şirketler ve hükümetlerin Blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermesi sonucunda kripto paralarda olduğu üzere blockchain teknolojileri üzerinde de yatırımların orantısal olarak büyük artış gösterecek olduğu Smith tarafından ifade edildi. Ünlü CEO’nun açıklamaları kısa sürede sosyal medya ve kripto para forumlarında dikkat çekti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu