HaberlerKripto Para

Piyasa 277 Milyar Dolar Seviyesine Geriledi

Bitcoin ve diğer kripto paralarda yaşanan düşüşler sonrasında yatırımlarını bir bir geri çeken yatırımcıların satış işlemleri sonucunda piyasa hacminde düşüşler sürüyor. Yatırım yapan kullanıcı kendisine kar kazandırmadığını gerekçe göstererek yatırımlarını geri çekmek üzere harekete geçtiğini ve yatırım yapmanın bu ortamda pek fazla mümkün olmadığına değinerek kripto para yatırımlarından geri çekilirken, piyasa hacminin durumu da bundan direkt olarak etkileniyor.

Bugün itibari ile 277 milyar dolar seviyesine kadar gerileyen piyasa hacminin ne zaman tekrar geri yükselebilecek olduğu ile ilgili durum ise tamamı ile kripto para birimlerinin fiyatında artış olup olmayacak olduğuna bağlı bir durum.

Gerileme Sürüyor

250 milyar dolar seviyesine kadar yaklaşan piyasa hacminin tarihinde son birkaç ay içerisinde hiç bu kadar gerilemediği, gerilediği durumlarda ise 300 milyar dolar seviyesine anlık olarak birkaç saat ve dakika içerisinde geri yükseldiği görülmüştü. 277 milyar dolarlık piyasa hacminin ani satışlara çok daha fazla açık hale gelecek olduğu tahmin edilirken, gelecek haftalarda piyasa hacminin 200 milyar dolara kadar gerileyebileceği iddiaları mevcut.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu