bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerPiyasa 277 Milyar Dolar Seviyesine Geriledi

Piyasa 277 Milyar Dolar Seviyesine Geriledi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve diğer kripto paralarda yaşanan düşüşler sonrasında yatırımlarını bir bir geri çeken yatırımcıların satış işlemleri sonucunda piyasa hacminde düşüşler sürüyor. Yatırım yapan kullanıcı kendisine kar kazandırmadığını gerekçe göstererek yatırımlarını geri çekmek üzere harekete geçtiğini ve yatırım yapmanın bu ortamda pek fazla mümkün olmadığına değinerek kripto para yatırımlarından geri çekilirken, piyasa hacminin durumu da bundan direkt olarak etkileniyor.

Bugün itibari ile 277 milyar dolar seviyesine kadar gerileyen piyasa hacminin ne zaman tekrar geri yükselebilecek olduğu ile ilgili durum ise tamamı ile kripto para birimlerinin fiyatında artış olup olmayacak olduğuna bağlı bir durum.

Gerileme Sürüyor

250 milyar dolar seviyesine kadar yaklaşan piyasa hacminin tarihinde son birkaç ay içerisinde hiç bu kadar gerilemediği, gerilediği durumlarda ise 300 milyar dolar seviyesine anlık olarak birkaç saat ve dakika içerisinde geri yükseldiği görülmüştü. 277 milyar dolarlık piyasa hacminin ani satışlara çok daha fazla açık hale gelecek olduğu tahmin edilirken, gelecek haftalarda piyasa hacminin 200 milyar dolara kadar gerileyebileceği iddiaları mevcut.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları