Kripto HaberleriHaberlerPiyasa Bayır Aşağı! Fiyatlar ve Hacim Düşüyor!

Piyasa Bayır Aşağı! Fiyatlar ve Hacim Düşüyor!

Takip et

Kripto para piyasasında neler olduğunu bilebilmek mümkün değil. Piyasanın son zamanlarda büyük bir yükselişin ardından düşüş yaşaması kripto para birimlerinin değeri konusunda bazı yatırımcıların panik satış hamlesi ile karşılaştı. Bitcoin fiyatı tüm kripto para piyasasını kontrol ederken, büyük orandaki bu düşüşlerin Mayıs ayının sonuna kadar 6.000 dolar seviyesine bile düşüşe sebep olabileceği iddia edildi.

Kripto para analisti uzmanlar,  Bitcoin fiyatının devam eden düşüşlerinin tüm altcoin piyasasını düşürecek olduğunu ve fiyatta düşüşlerin devam etmesinin piyasa hacmine de büyük oranda bir etki yapabilecek olduğunu açıkladı.

Bitcoin fiyatındaki bu devam eden düşüşlerin ne kadar süre sonra son bulabilecek olduğu yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Yatırımcılar, piyasa hacminin 250 milyar dolar seviyesinden 230 milyar dolar seviyesine kadar güven verebileceğini ancak daha düşük olmasının güven vermeyecek olduğunu düşünmekte.

Bitcoin fiyatındaki Haziran ayı performansı nasıl olacak analistlerin kesin bir bilgisi olmasa da düşüşlerin bir süre boyunca devam etmesi mümkün. Kripto para analistlerine göre düşüşlerin uzun süre devam etmesi mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları