Kripto HaberleriHaberlerPiyasa Hacmi 111 Milyar Doları Gördü

Piyasa Hacmi 111 Milyar Doları Gördü

Takip et

Kripto para piyasalarının toplam hacmi kripto para piyasalarında yaşanan değişimlere bağlı olarak değişebiliyor. Kripto para fiyatlarında yaşanan değişiklikler ve fiyat düşüşleri durumunda piyasa hacminde düşüş olabiliyor. Bitcoin fiyatının düşmesi durumunda hacim aniden geriliyor ve piyasadaki bu gerileme zaman zaman uzun süren fiyat düşüşleri neticesinde uzun sürebiliyor. Bugün gün içerisinde 111 milyar dolara gerilemiş olan piyasa hacminin yatırımcılar üzerinde olan etkisi ise yüksek. Yatırımcılar 111 milyar doların riskli olduğunu ve 100 milyar dolar seviyesinin çok kısa bir süre içerisinde görülmesi endişesine sebep olduğunu belirterek, piyasada hacim değişikliklerinin çok fazla yaşanmasının kabul edilemez olduğunu düşünüyor.

Fiyat endişesi

Kripto para piyasası hacmi ile piyasa fiyatının düşmesi ise aynı zamanda bir çıkmaza sokuyor. Bitcoin fiyatındaki çöküş, ayı piyasası devam ettiği sürece bir süre daha devam edebileceğinden, yatırımcıların bir süre sonra piyasa hacminde yaşanacak olan değişimlere göre 100 milyar dolar seviye altının görülmesi endişeye sebep oluyor. Bitcoin fiyatının düştüğü sürece piyasa hacminin de buna bağlı olarak gerilemeye devam etmesi muhtemel.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları