Haberler

Piyasa Hacmi 130 Milyar Doları Geçti

Kripto para piyasası hacmi 132 milyar doları gördü.

Kripto para piyasası hacmi son günlerin rekorunu kırarak 132 milyar dolar seviyesine ulaştı. Bitcoin fiyatının gün içerisinde yükselmesi ve 3.800 dolar sınırını geçmesi sonrasında oluşan piyasa hacmi artışı piyasa fiyatlarının yükselmesi sonrasında piyasaya güven verdi. Bitcoin fiyatının yükselmesi ile piyasa hacminin artması aynı ana denk geldi ve yatırımcılar, kripto para sahibi olmanın tekrar güven veren ve gelecek vaat eden bir yatırım olabilecek olduğunu düşünmeye başladı.

Bitcoin Cash hard forkundan sonra birkaç aydır devam eden düşüşlerin durmaması ve bir türlü fiyatların düzelmemesi sonrasında yatırımcılar, kripto para fiyatlarında yaşanan düşüşün ardından güvenlerini kaybetti ve kripto para fiyatlarında yükseliş olana kadar yatırımcılar piyasanın tekrar güven vermeyecek olduğunu düşünüyordu.

132 milyar dolara ulaştı

Kripto para piyasası hacminin 132 milyar dolar seviyesine ulaşması ise piyasa hacminin 100 milyar doların altına düşecek olduğu endişesini ortadan kaldırdı. Bitcoin fiyatının yükselmesi piyasa hacminin artmasında en büyük rolü oynadı. Bitcoin fiyatının yükselmesi ile birlikte piyasa hacminin artması ne kadar süre devam edecek bilinmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu