Kripto HaberleriHaberlerPiyasa Hacmi 200 Milyar Dolar Altına Düştü, Alarm Verildi!

Piyasa Hacmi 200 Milyar Dolar Altına Düştü, Alarm Verildi!

Takip et

Bitcoin ve kripto para yatırımcıları son zamanlarda değer kaybetmeye devam ediyor. Kripto para yatırımcıları kazançlarının düştüğünü ifade ederken, birçok kripto para yatırımcısı da bu sebeple piyasanın artık 5.000 dolar altına gerilemesini bekliyor. Bitcoin fiyatında yaşanan değer kayıplarının hemen ardından 189 milyar dolar seviyesine gerileyen piyasa hacmi 24 saat içerisinde 50 milyar dolara yakın değişti. Uzun süredir bu kadar büyük bir değişim olmamıştı ve çok fazla sayıda kripto para sahibi 50 milyar dolarlık bir değişimin inanılmaz büyük olduğuna değindi.

Bitcoin fiyatı düşmeye devam ederse piyasada oran ve hacimlerin daha da fazla değer kaybedebilecek olduğu, bu sebeple de kripto para yatırımcılarının bu dönemde özellikle daha fazla dikkatli olması gerektiği belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları