Kripto Para

Piyasa Hacmi 200 Milyar Dolar Altına Düştü, Alarm Verildi!

Kripto para birimlerinin giderek azalan değerinden hemen sonra beklenen oldu ve piyasa hacmi 189 milyar dolar seviyesine düştü.

Bitcoin ve kripto para yatırımcıları son zamanlarda değer kaybetmeye devam ediyor. Kripto para yatırımcıları kazançlarının düştüğünü ifade ederken, birçok kripto para yatırımcısı da bu sebeple piyasanın artık 5.000 dolar altına gerilemesini bekliyor. Bitcoin fiyatında yaşanan değer kayıplarının hemen ardından 189 milyar dolar seviyesine gerileyen piyasa hacmi 24 saat içerisinde 50 milyar dolara yakın değişti. Uzun süredir bu kadar büyük bir değişim olmamıştı ve çok fazla sayıda kripto para sahibi 50 milyar dolarlık bir değişimin inanılmaz büyük olduğuna değindi.

Bitcoin fiyatı düşmeye devam ederse piyasada oran ve hacimlerin daha da fazla değer kaybedebilecek olduğu, bu sebeple de kripto para yatırımcılarının bu dönemde özellikle daha fazla dikkatli olması gerektiği belirtiliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı