Kripto HaberleriHaberlerPiyasa Hacmi 220 Milyar Dolara Düştü

Piyasa Hacmi 220 Milyar Dolara Düştü

Takip et

Kripto para piyasasının hacim oranı son Bitcoin fiyatı düşüşlerinden sonra daha büyük oranda gerilemeye başladı. Yatırımcılar, binlerce dolarlık Bitcoin yatırımlarını kar etmek için satmaya devam ederken, kripto para yatırımcıları ciddi bir fark olabilecek olduğunu ve bu nedenle kar satışlarına da devam etmekten vazgeçmek istemediklerini yaptıkları her yeni bir kripto para satışı işleminde bunu daha iyi anlamaktalar.

Piyasa hacmi 226 milyar dolar seviyesine düşerek büyük bir düşüş olduğunu ve sadece 25 saatten biraz uzun bir sürede 30 milyar dolar piyasadan kripto para birimlerinin fiyatındaki düşüş sonucunda değer kaybettiğini gösteriyor. Bitcoin fiyatının bu nedenle düşmeye devam etmesi halinde kripto para yatırımcılarının değerinin daha büyük oranda düşebileceği ve 30 milyar dolar kripto para piyasa hacmi düşüşünün devam etmesi ile piyasada ciddi fiyat düşüşlerinin de tetiklenebileceği uyarısı yapılmakta.

Bitcoin Cash, LTC ve XRP gibi kripto paraların değerinin düşmeye devam etmesi piyasa hacminde daha büyük oranda büyük bir etki yaratıyor. Henüz bu konu hakkında ise yatırımcılar düşüşün devam etmesi ile 200 milyar dolar hacminin altına düşüş olması durumunda piyasadaki kripto para birimi satışlarının artacağını düşünüyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları