Kripto HaberleriHaberlerPiyasa Hacmi 222 Milyar Doları Gördü!

Piyasa Hacmi 222 Milyar Doları Gördü!

Takip et

Kripto para birimlerinin son günlerdeki değer artışlarından hemen sonra yatırımcılar piyasada fiyatların ne olacağı hakkında endişe yaşadılar. Kripto para birimlerinin değerinin bu şekilde yükseliş yaşamaya devam edip etmeyecek olduğu hakkında birçok kripto para birimi sahibi ne kadar fiyat artışı olacak ve fiyatların değişiminin ne kadar süreceği hakkında endişe etti.

Piyasa hacmi ise tüm bu zamanda kripto paraların değeri yükseliş eğilimindeyken 222 milyar dolara yükseliş yaşadı. Piyasa hacminin bu kadar yükselmesi ile ilgili bir süredir 220 milyar doları geçmesi durumunda fiyatların yükselmeye devam edecek olduğunu ve destek noktası olan 218 milyar doların ardından iyi bir piyasa hacmi yaratacak olduğu açıklanmıştı.

Piyasa hacmindeki artışın arkasında en büyük pay %60 piyasa hakimiyeti ve 120 milyar dolar üzerindeki Bitcoin var. Bitcoin ve altcoinlerin zaman zaman değer artışı kazanmasının arkasından piyasada fiyatlar yükselebiliyor ve düşebiliyor.

Bitcoin fiyatının yükselişi ile başlayan ve fiyat yükselişleri ile devam eden kripto para piyasasının mevcut durumuna bakılırsa yatırımcılar bu zamanda kazanç elde etmeye devam edecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları