Kripto Para

Piyasa Hacmi 260 Milyar Dolara Yükseldi

Kripto para piyasası hacmi 260 milyar dolar seviyesine kadar yükseldi.

Son yıllarda kripto para piyasa hacminde düşüşler istikrarlı bir şekilde devam etti. Yatırımcılar hiç ummadıkları zaman 200 milyar dolar seviyesinden daha düşük fiyat seviyelerini gördüler. Bugün artık 300 milyar dolara sadece 40 milyar dolarlık bir fark kaldı.

Yatırımcılar piyasa hacminin 235 milyar, özellikle de 200 milyar dolar seviyesinin altına düşmesi halinde yatırım yapmaktan çekiniyor ve geri adım atmak istiyor.

260 milyar dolarlık piyasa hacmi net verileri, WHO tarafından yapılacak acil kriz açıklamasının ardından 280 milyar dolar seviyelerine kadar yükseliş eğilimi gösterebilir.

Kısa vadede yaşanan kritik olaylar, özellikle ABD’nin İsrail yönetimi ile açıkladığı Yüzyılın Anlaşması planı kripto para piyasalarına olumlu bir şekilde yansımıştı.

Kripto para piyasasında gelecek günlerde yaşanacak olan olaylar, birçok yatırımcının aklında soru işaretlerine sebep oluyor. Özellikle son zamanlarda dünyadaki her türlü olaya altın ve gümüş gibi emtialar ile paralel reaksiyon veren Bitcoin, yatırımcısına daha fazla düven vermekle beraber artık dünyada kabul görmüş bir yatırım aracı olarak değerlendiriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu