Kripto Para

Piyasa Hacmi 64 Milyar Dolar Değişti

Yeni bir rekor!

Nexo

Kripto para piyasası hacmi 64 milyar dolar değişti. Yatırımcıların bugün rekor düzeyde kripto para alım talebinin olması sonrasında kripto para fiyatlarında artış yaşandı. Yatırımcılar, yaşanan artışın arkasında ne olduğunu merak ederken, rallinin başlayıp başlamadığı tartışmaları tekrar alevlendi.

Kripto para birimi fiyatlarının neden bu kadar fazla düzeyde arttığı tartışmalarına henüz yanıt bulamayan yatırımcılar, piyasa hacminin 24 saatlik zaman diliminde 60 milyar dolardan daha çok 64 milyar dolar değişmesini bir rekor olarak gördü ve kripto para güveni tekrar yerine oturmaya başladı

Milyarlarca dolarlık alım işleminin yapıldığı bugün, yatırımcılar en çok Bitcoin satın aldı. Bitcoin’in piyasa hacmi 20 milyar doların üzerinde değişirken, CMC verilerinde Bitcoin’in 73 milyar dolar olan piyasa hacmi 83 milyar dolar düzeyine çıkmış görünüyor.

Bitcoin Cash fiyatının aynı anda artması ve farklı kripto para birimlerinin sürekli artış eğilimi göstermesi nedeniyle yatırımcılar tekrar piyasaya olan güvenlerinin yerine gelmeye başladığını belirtiyorlar. Bitcoin fiyatının 5.000 doları görüp görmeyeceği ise bilinmiyor. Kasım ayından bugüne kadar geçen 5 aylık sürenin en iyi rekorunun bugün yaşanması piyasanın toparlanmaya başladığını gösteriyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı