Kripto HaberleriHaberlerPiyasa Hacmi Gerilerken, Yeni Yatırımlar Yolda

Piyasa Hacmi Gerilerken, Yeni Yatırımlar Yolda

Takip et

Bitcoin dahil tüm kripto paraların piyasa hacmi geriledi. 256 milyar dolar seviyesine kadar gerileyen kripto para piyasası hacmine oranla yatırımcıların ise bugünlerde olumlu düşünceler içerisinde olmalarının etkisi ile yeni alımlara hazırlandıkları iddia edildi. Çeşitli senaryolar ve iddialar ortaya atılıyor olmasına rağmen kripto para piyasası hacminin düşüş yaşaması ise mevcut yatırımcıları üzen gelişmelerden birisi olmuştu.

256 milyar dolar seviyesine kadar gerileyen kripto para piyasası hacminin gelecek birkaç hafta süreç içerisinde tekrar yükselmesi ve yeni zirvelere yelken açması bekleniyor.

Piyasa hacmi gerilemesine rağmen yatırımcıların yeni yatırımlara hazırlık yapması ve yatırım oranlarını daha üst seviyeye çekme isteklerinde artışlar mevut olması, EOS dahil birçok kripto paranın daha fazla değer kazanmasını beraberinde getirecek etkenlerden birisi olarak gösterilmekte.

Yatırımcılar Yola Çıkıyor

Yatırımcıların yakın zamanda Bitcoin, EOS ve Ethereum bazlı yatırımlarını arttırmak isteyen milyonlarca yatırımcı daha fazla kar elde edebilmek, piyasa hacminin yükselsin veya yükselmesin fiyatı daha fazla arttırmaya yönelik adımlar atacak olduklarının mesajını veriyor. Kurumsal şirketlerin ise durumu yakından izledikleri iddia edilirken, kurumsal şirket yatırımlarında bir değişim olması beklenmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları