Haberler

Piyasa Hacmi Konusu Gündemde: 233 Milyar Dolar Oldu

Kipto para piyasası hacminin 233 milyar dolara yükselmesi sonrasında yatırımcılar piyasanın 250 milyar dolara yükseleceğini düşünüyor.

Kripto paralara sahip çok sayıda kripto para yatırımcısı insan bu dönemde piyasa hacmini yakından izliyor. 233 milyar dolara kadar yükselen piyasa hacmi bu dönemde yaşanan fiyat düşüşlerine rağmen piyasada alım ve yeni yatırım ilgisine bağlı olarak artmaya devam edecek gibi. Bitcoin 8.490 dolardan kendisine yeni alıcılar aramaya devam ederken, çok fazla sayıda insan ise bu dönemde alım yerine beklemeyi tercih ediyor.

Bekleyen çok sayıda yatırımcı, kısa vadede beklentilerinin daha fazla olduğuna dikkat çekerken, bazı yatırımcılar ise kısa süre içerisinde 233 milyar dolarlık piyasa hacmine güvenerek yatırımların artabilecek olduğu konusunda hemfikir.

Piyasa hacmi yeri geldiği zaman fiyattan bile daha önemli olabiliyor. Piyasa fiyatı ve hacmi konusu yatırımcılar için önem arz ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu