Bitcoin

Piyasa Hacmi Milyarlarca Dolar Arttı!

Piyasa hacminde rekor artış görüldü.

Bitcoin fiyatındaki yükselişler sonrasında piyasa hacminde olan artış oranı sadece 72 saate yakın bir süre içerisinde 32 milyar dolar değer kazandı. Bitcoin, bir süre önce rekor kırdığında 850 milyar dolar seviyesine yakın olan kripto para piyasası hacmi, 100 milyar dolara kadar düşüşlerin etkisi ile düşüş yaşamıştı. Bu fiyat düşüşlerinden hemen sonra yatırımcılar ise ne yapacak oldukları konusunda karar verememiş ve fiyatların yükselmesini beklemeye başlamışlardı. Bitcoin fiyatının 72 saattir yükseliyor olması ise kripto para piyasalarında milyarlarca dolarlık piyasa hacmi artışı yaşattı ve 32 milyar dolar değerinde piyasa hacminde artışlar oldu. Bitcoin Cash hard forkuna bağlı olarak düşen fiyatların arkasında birçok farklı neden olduğu da bu süreçte ortaya çıkmıştı.

Bitcoin Yükselecek!

Bitcoin fiyatının bir süre boyunca yükselmesi 4.000 dolar seviyesinden daha yüksek bir seviyeye çıkabilecek olduğu konusunda beklenti yarattı. Ancak fiyatların yükselip yükselmeyeceği ise maalesef bu süreçte bilinmiyor. 72 saatlik sürede 32 milyar dolar değer artışının yıl sonuna kadar rekor kırılabilecek beklentisi yaratabileceği ve fiyatlar üzerinde çok etkili olabilecek olduğu tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu