Kripto HaberleriHaberlerPiyasa Hacmi Tekrar 249 Milyar Dolar Oldu

Piyasa Hacmi Tekrar 249 Milyar Dolar Oldu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasası hacmi bugün tekrar 249 milyar dolara yükseldi. Yatırımcıların bir süredir değer kaybediyor olduğundan dolayı tepki gösterip satın alım yapmayı bıraktığı kripto para yatırımları bugün bir süre öncesine göre hızlı bir geri dönüş yaşadı. Bitcoin ve diğer kripto paraların değerinde büyük oranda bir artış yaşanırken, binlerce dolar değerindeki yatırımlar bugün yüzlerce dolar değerinde yükselerek yatırımcılarına iyi bir kazanç yaşattı.

Bitcoin başta olmak üzere birçok farklı kripto para biriminin değerinde artış oldu. Yatırımcılar, Bitcoin değerinin yükselecek olduğunu düşünürken, en fazla artış ise ilk 10 sıradaki kripto paralar arasında oldu. ETH fiyatının gün içerisinde %3’ten fazla yükselmesi ise ETH yatırımcılarına adeta bir moral oldu.

Bitcoin fiyatının gün içerisinde 7.980 dolara yükselmesi yatırımcıları memnun etmedi. Yatırımcılar 8.300 dolar seviyesini tekrar görmedikleri sürece güven duygularının zedelenmiş olarak kalacağını ve 10 bin dolar beklentisinin devam ediyor olsa da kendilerinin bu konuda bazı nedenlerden dolayı yükseliş olup olmayacak olduğu konusunu tekrar düşünmek zorunda kalacak olduklarını ifade ettiler. Bitcoin fiyatındaki değer kaybı ise durmuşa benziyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları