Haberler

Piyasa Hacmi Yeni Rekora Koşuyor: 230 Milyar Dolar

Piyasa hacminde yeniden yükseliş var.

Bitcoin yakın zamana kadar rekor üzerine rekor kıran bir fiyatla piyasada aktif değildi. Ancak son dönemde kripto para yatırımcıları son 8 ayın en büyük rekorlarının kırılmaya başladığını ve bu rekorların 2019 yılının geçen 5 ayının en büyük fiyat ve piyasa hacmi rekoru olduğunu anlayınca piyasa hacminde ve piyasa fiyatında büyük oranda yükselişler oldu.

Bitcoin fiyatındaki bu yükselişin ardından piyasada hacim rakamları büyük oranda arttı. 120 milyar dolar seviyesinin üzerinde olan Bitcoin toplam piyasa hacminin 100 milyar dolar olan dönemden itibaren bu kadar büyük oranda 30 gün gibi bir süre içerisinde yükselmesi şimdi de toplam piyasa hacminin 230 milyar doları görmesi ile dikkat çekmeye başladı.

Yakın vadede 260 milyar doları görebilecek olduğu beklentisi olan ortak toplam kripto para piyasa hacmi Bitcoin fiyatının 8.000 dolara yakın seviyeleri görmesi ve direnç seviyelerini geçmesinin ardından yaşanabilir. Hacim rakamının 230 milyar doları bulmasının ardından XRP ve diğer kripto para birimlerinin fiyatında %1’den daha fazla anlık değişim yaşandı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı