Kripto HaberleriHaberlerPiyasa Hacminde Yeniden 280 Milyar Dolar!

Piyasa Hacminde Yeniden 280 Milyar Dolar!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Piyasa hacmi yükselmeye başladı. Kripto paraların değerinin yükselmeye başlaması ile beraber kripto para yatırımcıları da son dönemde piyasa hacminin artmasının iyiye işaret olduğunu fark etti. Kripto para birimlerinin geleceğini de ilgilendiren bu konu, piyasa hacminin son derece önemli olduğunu ve kripto para fiyatlarının yükseldiğinin bir göstergesi olarak biliniyor.

Kripto para biriminin değerini belirleyen unsur piyasa hacmi ile sınırlı değil. Piyasa hacmi kripto paraların fiyatına göre değişebilir, alım ve benzer birçok sebep ile kripto para piyasası hacmi değerinin değişmesi mümkün olabilir. Yatırımcılar 280 milyar dolar seviyesini gören piyasa hacminin olmasını ise iyiye işaret olarak değerlendirdikleri için gelecek adına daha olumlu beklentilere sahip olduklarını belirtiyorlar. Bitcoin, LTC, ETH, XRP, NEO gibi kripto para birimlerinin değerinin sürekli olarak değişiyor olması piyasa hacminin bir anda 20 milyar dolara varan düşüşlere, veya yükselmelere neden olabiliyor.

Kripto para birimlerinin değeri konusunda birçok kripto para yatırımcısı nasıl karar verecek olduklarını bilemezken, piyasa hacminin yükselmesi yatırımcılara bir moral olduğu için piyasa hacmi de ekstra bir moral motivasyon sağlıyor.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları