Kripto Para

Piyasada Artışlar Sürecek Mi?

Kripto para birimleri artacak mı?

Kripto para analistleri son yükselişlerin devam edeceğinden yana bazı açıklamalarda bulunuyor. Bitcoin ve altcoin yatırımcılarının son zamanlarda yükseliş yaşanması üzerine en çok merak ettikleri kripto para birimlerinin değerinin artıp artmayacak olduğu ve bu artışların ne kadar sürebileceği konusuydu. Bitcoin ve altcoin fiyatlarının %10’a yaklaşan yükseliş oranları göz önünde tutulduğunda ise kripto para birimi yatırımcıları bu artışların devam edecek olduğunu düşünüyor. Bitcoin’in fiyatında ciddi bir artış olması beklentisi devam ederken, bazı Tom Lee ve bu isme yakın analistler 20.000 doların kısa süre içerisinde görülebilecek olduğunu belirtiyorlar.

Piyasa hacmindeki artışlar devam ettiği sürece bazı kripto para birimlerinin değerinin daha fazla artması mümkün. Bitcoin Cash, XRP, ETH, LTC, XMR gibi kripto para birimlerinin değerinin artması yine piyasaya olumlu olarak dönüş sağlayacak. Bitcoin fiyatının 10.000 dolardan sonra 10.000 dolar değer artışı yaşayıp ardından 20.000 doları görmesi, kripto para yatırımcılarının merakla sonucunu ve ne zaman gerçek olacağını beklediği sorunun yanıtı. Bitcoin fiyatındaki artışlar devam ettiği sürece piyasada yatırımcılarda daha fazla yatırım yapacaklarını belli etmekteler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu