Kripto HaberleriAltcoinPiyasada Yükseliş Sürerken Dev Ethereum Balinası Bu Altcoinden Yüklü Alım Yaptı!

Piyasada Yükseliş Sürerken Dev Ethereum Balinası Bu Altcoinden Yüklü Alım Yaptı!

Takip et

WhaleStats verilerine göre dünyanın en büyük 30. Ethereum balinası kripto para piyasasının yükselişte olduğu bir dönemde 485.000 adet Chainlink (LINK) satın aldı.

Buna ek olarak en büyük 100 Ethereum balinasının elinde bulunan Shiba Inu miktarı ise 1.3 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

Altcoin Balinası 485.000 LINK Satın Aldı

WhaleStats’in açıkladığı verilere göre Ethereum Blockchain’i üzerindeki en büyük 30. balina yatırımcı 485.000 Chainlink (LINK) satın aldı. Tokenlerin toplam değeri ise bu yazının yazıldığı anlarda 8.24 milyon dolar civarında bulunuyor.

Söz konusu balinanın cüzdanına göz attığımızda ise bu balina yatırımcının ayrıca ETH, FTX, Luis Vuitton, SRM ve diğer kripto paralara da sahip olduğunu görüyoruz. Balinanın cüzdanında bulunan kripto paraların toplam değeri ise 974 milyon dolar seviyelerinde seyrediyor. Balinanın cüzdanında bulunan yüklü Serum (SRM) miktarı da dikkat çekiyor.

Ethereum Balinaları Wrapped Bitcoin’e de İlgi Gösteriyor

Bununla birlikte Ethereum balinaları Wrapped Bitcoin’i (WBTC) de tercih ediyor. Balinaların elinde 283 milyon dolarlık WBTC bulunuyor. WhaleStats verilerine göre kısa bir süre önce bir balina 11.6 milyon dolar ödeyerek 260 adet WBTC satın aldı.

BNB Chain üzerindeki Wrapped Bitcoin miktarı ise bu Blockchain ağındaki balinaların toplam portföyünün %2.97’sini oluşturuyor.

WhaleStats ayrıca dünyanın en büyük Ethereum balinalarının elindeki Shiba Inu miktarının 1.3 milyar dolar seviyesinde bulunduğunu bildirdi. Ethereum balinalarının ETH dışında en fazla tuttukları coin ise FTX Token (FTT) oldu.

*WBTC Bitcoin ile birebir oranında değerlenen Ethereum tabanlı bir tokendir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları