Kripto Para

Piyasadaki Kayıplar Artış Eğiliminde!

Kripto para piyasasındaki kripto para fiyatlarının düşüşü devam ediyor.

Kripto para piyasasının en fazla tercih edilen kripto para birimlerinde birkaç gün içerisinde beklenmedik düşüşler yaşandı. Yatırımcılar kripto para birimlerini satın almak için bu dönemde sabrediyor ve fiyatların daha çok düşebilecek olduğunu düşünüyor. Bitcoin fiyatının artış göstermesinden önce yatırımcılar fiyatın ne kadar düşeceğini düşünürken piyasada yeni fiyatlardan alımlar giderek azalıyor. Yatırımcıların bu konuda alım yapmamasının sebebi ise çok sayıda insanın yatırım yapması durumunda fiyatlar artsa da daha sonrasında tekrar büyük bir düşüş yaşanması ve bunun beklenmedik seviyelere kadar düşüşleri tetiklemesinden dolayı.

Yatırımların değeri neden düşüyor ve neden yükseliyor sorusundan önce yatırımcılar kripto para piyasasının aslında gerçek halininin bu olduğunu anlamalı. Değeri 1 trilyon doları da görse kripto paraların değeri hiçbir şekilde %100 sabit kalmayacak ve %100 hep aynı fiyattan kendisine alıcı bulamayacak. Ancak stablecoinler aynı değere sahip olabilir ki yatırımcılar kripto paraları ödeme yapmak için değil daha çok yatırım amaçlı kullanmayı tercih ediyorlar. Bu da beraberinde bu tür düşüşlerde yatırımcıları paniğe sürüklüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu