Haberler

Piyasalar Çarşamba Günü Donald Trump Etkisi İle Rekor Kırabilir!

ABD Başkanı Donald Trump'ın azil süresi Çarşamba günü sona erecek.

ABD Başkanı Donald Trump’ın artık neredeyse kesinlikle aklandığına inanılıyor. ‘En Büyük Amerika, En İyisi Amerika’ sloganları ile tanınan ABD Başkanı Donald Trump’ın görevi kötüye kullandığı suçlamasının bu Çarşamba yapılacak olan oylama sonucunda görevinde kalması, hakkında olan suçlamaların düşürülmesi ve Demokratların bu sebeple daha fazla oy kaybına uğrayarak Trump’ın ise gelecek seçime kadar çok daha fazla oy kazanabilecek olduğuna inanılıyor.

ABD Başkanı Trump’ın Çarşamba günü yapılacak azil süreci son oylamasında 53-47 oranla Trump’ın partisi yüksek bir puanla önde ve bu nedenle görevinde kalacağına inanılmakta.

Piyasalar hızla yükselebilir

Çarşamba günü son ayların en büyük piyasa artışlarının gündeme gelebileceği, aylardır devam eden azil sürecinin baskıları sona erdirmesi ile birlikte yatırımcıların rahat bir nefes alabilecekleri konuşulmakta. Kripto paraların da bu durumdan çok fazla olumlu pay elde etmesinin mümkün olduğu belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu