bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerPiyasalar Kırmızıya Döndü! Bitcoin 11.300 Doların Altına Düştü

Piyasalar Kırmızıya Döndü! Bitcoin 11.300 Doların Altına Düştü

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto paraların son dönemde değeri düşerken, piyasa hacmi açısından bakıldığı zamanda büyük bir düşüş yaşandığını görmek mümkün. Kripto para birimlerinin değeri oldukça düşüş eğilimi göstermeyi sürdürse de yatırımcıların büyük bir bölümü pazarda yaşanan gelişmelerden düşüşler sonucu etkileniyor.

Bitcoin fiyatındaki değer kayıpları son zamanlarda çok daha fazla artarken, 11.300 doların altındaki Bitcoin fiyatı son günlerde yatırımcıların satışları ile daha büyük düşüş eğilimi gösterebilecek düzeye doğru gidiyor. Bitcoin fiyatının değerinin bu kadar birden düşüş yaşaması yatırımcılara problem yaşatırken, yatırımcıların bir kısmı satış hamlelerine daha fazla ilgi gösteriyorlar.

Kripto para biriminin değerinde yaşanan bu yüksek düşüşlerin ne zamana kadar devam edeceği ise henüz yakın zamanda analistlerin tahmin üretemeyeceği kadar kritik bir dönemden geçiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları