Haberler

“Piyasalar Tarumar Olabilir!” Diye Uyardılar: OKEx’in Açıldığı Gün Kaos Beklentisi!

OKEx kripto para borsası 27 Kasım'da açılacak.

Tahminlere göre OKEx’in 27 Kasım’da hizmet sunmaya başlaması bekleniyor. Ancak lider kripto para birimi borsalarından OKEx’in kısa süre içerisinde açılacak olmasının ardından yatırımcı kullanıcıların bir anda paralarını çekmesi ve kripto para birimlerine olan güvenlerinin sarsılmış olması büyük kaos yaratabilir.

Bazı analistler, 27 Kasım’da kripto para piyasalarında milyarlarca dolarlık ani satışlar yapılabileceğini, bu büyük satışların toplu olarak yapılmasına bağlı olarak fiyat düşüşleri görülebileceğini belirtiyor.

OKEx’in Açılması Piyasaları ‘Tarumar’ Edecek Mi?

Tahminler bu yönde olmasına rağmen şimdiden işlemleri test eden OKEx’in açılmasından sonra çok sayıda kullanıcının kripto para birimlerini farklı borsalara aktarması bekleniyor. Ancak kullanıcıların büyük kısmının da satış yapacak olmasının etkisi elbette piyasalarda hissedilebilir ve sorunlar görülebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu