coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerPiyasalar yeşile büründü!

Piyasalar yeşile büründü!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bugün sabah saatlerinden itibaren kripto para piyasalarında yeşil renkler görüldü. %5’i aşan oranlarda değer kazanan kripto paraların kısa vadeli sürece kadar dengeli ve düşüş sürecinde olma durumu bugün yeşil renklerin yanması ile aniden yükselmeye başladı. Bitcoin’de %4.12 oranında değer kazandı, Ripple’da %5.20 oranındaki değer kazancı sayesinde yatırımcıların bir nebze olsun yüzü gülmeye başladı.

Bitcoin yükselişini sürdürecek

Bitcoin fiyatının bugün itibari ile tekrar yükselmeye başlaması ve dengeli süreçten yükseliş ile çıkış yapması sonucunda Ethereum’un fiyatının da %4.20 oranında arttığı görüldü.

Bitcoin fiyatında ise bu yükselişlerin kısa süre içerisinde daha fazla artışları tetikleyebilecek oldukları ve bu artışların yatırımcılar tarafından da olumlu bir ortamda desteklenecek olduğuna yönelik iddialar var. Analistler konu hakkında çok az bir yükselişin dahi piyasaya olumlu yansıdığını ve yatırımcıların düşüncelerini daha fazla olumlu yöne çekerek, daha fazla alım, daha az satış yapılmasında etkisinin olduğunu belirtiyorlar. Günün kaybeden altcoinleri ise çok fazla bilinmeyen ve piyasa hacmi çok düşük olan kripto para birimleri olarak istatistiklere yansıdı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail