fbpx
HaberlerKripto Para

Piyasalar yeşile büründü!

Bugün sabah saatlerinden itibaren kripto para piyasalarında yeşil renkler görüldü. %5’i aşan oranlarda değer kazanan kripto paraların kısa vadeli sürece kadar dengeli ve düşüş sürecinde olma durumu bugün yeşil renklerin yanması ile aniden yükselmeye başladı. Bitcoin’de %4.12 oranında değer kazandı, Ripple’da %5.20 oranındaki değer kazancı sayesinde yatırımcıların bir nebze olsun yüzü gülmeye başladı.

Bitcoin yükselişini sürdürecek

Bitcoin fiyatının bugün itibari ile tekrar yükselmeye başlaması ve dengeli süreçten yükseliş ile çıkış yapması sonucunda Ethereum’un fiyatının da %4.20 oranında arttığı görüldü.

Bitcoin fiyatında ise bu yükselişlerin kısa süre içerisinde daha fazla artışları tetikleyebilecek oldukları ve bu artışların yatırımcılar tarafından da olumlu bir ortamda desteklenecek olduğuna yönelik iddialar var. Analistler konu hakkında çok az bir yükselişin dahi piyasaya olumlu yansıdığını ve yatırımcıların düşüncelerini daha fazla olumlu yöne çekerek, daha fazla alım, daha az satış yapılmasında etkisinin olduğunu belirtiyorlar. Günün kaybeden altcoinleri ise çok fazla bilinmeyen ve piyasa hacmi çok düşük olan kripto para birimleri olarak istatistiklere yansıdı.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box