BitcoinHaberler

Piyasanın En Ünlü 2 Analisti: Bitcoin Fiyatında 14.000 Dolar…

Dedikleri 'doğru çıkan' bu 2 analist Bitcoin fiyatı için ne düşünüyor?

CNBC sunucusu Brian Kelly ve Tone Vays, kripto para birimi Bitcoin hakkında önemli açıklamalar yaptı. Kelly, kendisinin ‘hâlâ Bitcoin boğası olduğunu, gelecek 10 yıl Bitcoin boğası olmaya devam edeceğini’ açıklarken, Vays ise Bitcoin fiyatı hakkında kendisine sorulan fiyat sorusuna “14 bin dolara düşüş bekliyorum” diyerek kısa yanıt verdi.

Tone Vays, Twitter hesabından kendisine sorulan “Bitcoin fiyatına baktığın zaman ne düşünüyorsun?” sorusuna yanıt olarak çok kısa ve net yanıt vererek 14 bin dolar beklentisi olduğunu doğruladı. Nitekim bugün gece saatlerinde 17.250 dolarlı seviyelere düşen Bitcoin fiyatı böylesi bir düzeltmenin gerçek olabileceğini gösteriyor.

Brian Kelly Uyarmıştı

Ünlü sunucu, yatırımcı ve yorumcu Brian Kelly, Bitcoin fiyatında geri çekilme yaşanabileceği konusunda yatırımcıları uyarmıştı. Yatırımcıların dikkatli olması konusunda uyarılarını bu dönemde tekrarlayan Kelly’nin uyarısı görünüşe göre gerçek oldu.

*Yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu