Kripto HaberleriHaberlerPlaystation Store'a Kripto Paralar Eklenebilir

Playstation Store’a Kripto Paralar Eklenebilir

Takip et

Playstation Store ile ilgili olarak ortaya atılan iddialara göre kripto paralar ile ödeme yapılmasına imkan verilen bir sisteme sahip olabilir. Sony tarafından kripto paralar ile ilgili adımlar atılabilecek olduğunun belirtildiği bugünlerde kripto paralar ile ilgili olarak atılacak en ufak bir ödeme adımının birçok teknoloji firmasını, Sony ile beraberinde harekete geçirmesi beklenen bir gelişme.

Kripto paralar ile ödeme yani Bitcoin ile ödeme seçeneğinin Playstation Store‘a eklenmesi durumunda birçok kullanıcının kripto paralara ilgi duymaya başlayacak olduğu ve kripto paralar ile ödeme yapmayı da deneyecek olduğu çok açık bir şekilde görülebilir. Zira kripto paralara ilginin zaten artmaya meyilli olduğu bugünlerde Playstation Store’a eklenecek kripto para ile ödeme seçeneğinin milyonlarca insanı Bitcoin ve diğer kripto paralara yönlendirebilir.

Playstation Store Bu Konuda Öncü Olabilir

Playstation Store’un eğer ki kripto paralara izin vermesi ve bu tür bir ödeme yolu seçeneği sunması durumunda ciddi adımlar atılacak olduğu çok açık bir şekilde görülebilir. Kripto para ile ödemelerde ABD ve Asya ülkeleri sürekli gelişimlerini sürdürürken Asyalı şirketlerden birisi olan Sony’nin bu konuda atacak olduğu adımlara ülkesinden ve diğer ABD gibi birçok dünyanın büyük ve gelişmiş ülkesinden destek gelecektir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları