Haberler

PlusToken Ponzisine Ait 188 Milyon Dolarlık Para Harekete Geçti!

PlusToken adlı ponzi programına ait tam 188 milyon dolar değerindeki paranın harekete geçtiği doğrulandı.

Bir süre önce binlerce insanın canını yakan PlusToken ponzi programından elde ettikleri paraları harekete geçiren dolandırıcılar, EOS ve ETH’leri 2 gün üst üste hareket ettirdiler. Bu paraları henüz çekmedikleri için aktif olarak kullanamadıkları tahmin edilen dolandırıcıların, özellikle de milyonlarca dolarlık bu parayı ne yapacakları ve nasıl çekecekleri merak konusu.

Beklentiler paranın yasadışı uzak ülkelerdeki borsalardan birisine transfer edilmesi ve ardından ise yavaş yavaş banka hesabına geçirilmesi yönünde. Bunu yaparken ise bu kişilerin farklı ülkelerden vatandaşlık alarak o ülkeye yerleşmesi ve gözlerden uzaklaşması yönünde.

188 milyon dolarlık kripto paraların hareket etmesi mağdurların paralarını alamayacaklarına dair bir üzüntü içerisine girmesine sebep olurken, dolandırıcı veya dolandırıcıların parayı nasıl yiyecek oldukları ayrıca bir merak unsuru.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu