Altcoin

Polkadot Ağındaki Beşinci Şanslı Kripto Para Belli Oldu!

Clover (CLV), beşinci parachain slotunu kazandı.

Ethereum’un kurucu ortaklarından Gavin Wood tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen Polkadot (DOT), sadece tek bir kripto paradan ibaret değil. Polkadot ağı aslında parachain olarak bilinen yan ağlar ile büyük bir sükse yapmış ve bunun satışları kısa süre önce başlamıştı.

Polkadot ağındaki kripto para birimleri de başlayan bu açık arttırma usulü satışlarda sundukları teklifler ile sınırlı sayıda parachainlerden birine sahip olma ihtimali taşıyor. Bugün ise beşinci parachain satışının kazananı belli oldu.

CLV, Parachain Satışının Galibi Oldu

Wu Blockchain tarafından aktarılan bilgilere göre de Clover Finance resmi olarak beşinci parachain slotunun sahibi oldu. Bu da aslında ilk beş slotun satılması ile parachain satışlarının ilk turunun tamamlandığı anlamına gelmekte.

18 Aralık tarihinde direkt olarak 5 parachain, Polkadot ağına entegre edilecek ve blok üretimi başlayacak. İkinci satış turunun ise 24 Aralık tarihinde başlaması bekleniyor.

Polkadot, entegrasyon haberi ile son 24 saat içerisinde %11 yükselirken, Clover ise buna çok daha fazla tepki verdi. Clover Finance, 24 saat içerisinde %21 yükseliş elde ederek 0,88 dolar seviyesine gelse de şu an 0.77 dolar seviyelerinde.

Buna rağmen CLV’in hala tüm zamanların rekorundan çok ama çok uzak olduğu görülmekte. CLV, 17 Ağustos tarihinde bütün piyasa rekor kırarken benzer bir başarı elde etmiş ve 1,88 dolar ile tüm zamanların rekorunu kırmıştı.

CLV fiyatının entegrasyon başladıktan sonra ise daha ciddi bir yükseliş elde etmesi beklenebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Profitup

2013….2021

Last edited 5 ay önce by Profitup

Başa dön tuşu