Haberler

Poloniex 23 İşlem Çiftini Kaldırma Kararı Verdi!

Poloniex kripto para borsası yeni karar verdi.

Poloniex tarafından 23 işlem çiftinin çok az kullanılması ve çok az işlem hacmi olması sebebi ile borsanın zarar ettiği ve bu sebeple 23 işlem çiftinin acil olarak kaldırılmasına karar verildiği açıklandı. Yapılan açıklamada kripto para borsasının kararının acil olarak hayata geçecek olduğu ve bu konuda 16 Ağustos 2019’da bu işlem çiftlerinin kaldırılacağını ve işlem yapılmasına izin verilmeyeceğini açıkladı.

LTC/XMR, DASH/XMR, ZEC/XMR, MAID/XMR, NXT/XMR, BCN/XMR, LSK/ETH, GNT/ETH, MANA/ETH, QTUM/ETH, STEEM/ETH, OMG/ETH, LOOM/ETH, SNT/ETH, CVC/ETH, KNC/ETH, GAS/ETH, BNT/ETH, LOOM/USDT, SNT/USDT, KNC/USDT, BNT/USDT ve FOAM/USDC.

Kaldırılacak olan işlem çiftlerinin Türkiye saati ile en geç öğle saatlerinde son bulması bekleniyor ve bu konuda yeni bir açıklama yapılmayacağı borsa tarafından açıklandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu