BorsaHaberler

Poloniex Borsasında İşlemler Askıya Alındı! – Yine Bir Hack Saldırısı Mı var?

Kripto para borsası Poloniex, bu sabah beklenmedik şekilde işlemleri askıya aldı.

2014 yılında Doğu Afrika merkezli olarak kurulan küresel kripto para borsası Poloniex, bu sabah ani bir çöküş yaşayarak yatırımcıları korkuttu. Bütün yatırımcılar borsaya ne olduğunu soruştururken Poloniex’in müşteri hizmetlerinden açıklama geldi. Beklenmedik bir sorunla karşılaşıldığını ve ardından işlemlerin askıya alındığını belirten müşteri hizmetleri, sorunun nedenini araştırdıklarını ve en kısa sürede her şeyin yoluna gireceğini açıkladı.

Poloniex’in en köklü ve en önemli yatırımcılarından biri olan Tron CEO’su Justin Sun, borsada yaşanan sorunu araştırıldığını ve henüz detayların bilinmediğini söyledi. Sun, yaşanan bu olaydan sonra  Poloniex borsasının güvenliğini artırmak için bağımsız bir denetim şirketi tutması gerektiği şeklinde yorum yapan bir yatırımcıya karşı güzel bir cevap paylaştı. Sun, borsadaki fonların SAFU yani güvende olduğunu belirterek Poloniex’in en kısa sürede normale döneceğini belirtti.

Bu yorumun üzerinden yaklaşık bir saat sonra yeniden güzel bir paylaşımla gelen Justin Sun, Poloniex’in yeniden çevrimiçi olduğunu ancak piyasaların şu anda yalnızca gönderim modunda olduğunu ve yakında yeniden işlevine devam edeceğini açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu