Haberler

Poloniex: Güvenlik Nedeniyle Şifre Uyarısı Gönderdik

Poloniex isimli kripto para birimi borsasından yapılan açıklamada borsanın herhangi bir şekilde veri sızıntısı yaşamadığı açıklandı.

Bir süre önce %1’e denk gelen sayıdaki kullanıcısına mail ile şifrelerini değiştirmesi uyarısında bulunmasının ardından sosyal medyada ‘Poloniex borsasında veri sızıntısı ihlali, Poloniex hacklendi!” sözleri yer almış ve kripto para yatırımcısı kimseler bu konuda endişe içerisinde kripto para borsasından bilgi beklemeye başlamışlardı.

Poloniex veri sızıntısı sorununun olmadığını ve güvenlik gerekçesi ile bu kullanıcılardan değişim talep ettiklerine değinerek, kendilerinden kaynaklanmıyor olsa bile diğer hizmetler nedeniyle kullanıcıların bazı verilerinin ortaya çıkmış olduğunu belirtti.

Herhangi bir veri sızıntısı sorunu ile karşı karşıya olmadıklarını belirten borsanın bu açıklamasından sonra birçok kullanıcının da deyim yerindeyse ‘yüreğine su serpildi’.

*Poloniex, dünyanın en büyük kripto para birimi borsalarından bir tanesi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu