Haberler

Poloniex 1. Seviye Kullanıcı Hesabını Tanıttı

Poloniex isimli kripto para borsası son dönemin en bilinen kripto para birimi yatırımcı borsaları arasında yer alıyor.

Kripto para birimi borsası dendiği zaman akla ilk gelenler arasında yerini alan Poloniex bugün yeni bir duyuru yaptı. Circle’den kısa bir süre önce ayrılan Poloniex, 1. seviye olarak adlandırdığı yeni bir hesap seviyesini kullanıcılara sundu ve bundan böyle 1. seviye hesabı kullanan kullanıcılar KYC’ye tabi tutulmadan (herhangi bir kimlik onayı sunmadan) 10.000 dolara kadar işlem yapabilecekler. Kripto para borsaları güvenliğin daha iyi seviyeye gelmesi için son yıllarda çok fazla çalışmaya imza atıyorlar ve bunları hükumetlerin zoru ile atmayı sürdürmekteler.

KYC ve AML gibi yasal gereksinimler, kullanıcıların belirli tutarların üzerinde yapacak oldukları alım ve satımlarda kendi kimliklerini doğrulamalarını gerektiriyor.

10.000 dolara kadar herhangi bir kimlik doğrulama işlemi istemeyecek olan Poloniex bundan sonra daha fazla kullanılabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu