HaberlerKripto Para

Poly Network’den Hacker’a: Baş Güvenlik Danışmanımız Ol!

Poly Network hackera iş teklifi götürdü.

Geçtiğimiz günlerde çok zincirli birlikte çalışabilirlik protokolü Poly Network, bugüne kadarki en büyük vurgunla karşı karşıya kaldığını ve yaklaşık 600 milyon dolarlık fonun çalındığını duyurmuştu.

Ardından hacker çalınan fonları iade etmeye başladı ve yaptığı açıklamada bunu eğlence için yaptıklarını ve güvenlik açığını herkese göstermek istediklerini ifade etti.

Poly Network fonların iadesi halinde “ Bay Beyaz Şapka” olarak adlandırılan hackera 500 bin dolar’lık ödül vermeyi teklif ettiklerini belirttiler.

Poly Network şimdi ise “Bay Beyaz Şapka” isimli hacker ile temas halinde olduklarını ve kendisini baş güvenlik danışmanı olarak davet ettiklerini belirtti.

Poly Network’ün gelecekteki gelişiminde yer alacak Bay Beyaz Şapka gibi daha fazla uzmanın olacağına inanıyoruz.

Zira teşekkürlerimizi sunmak ve Bay Beyaz Şapka’yı, Poly Network ile birlikte blok zinciri dünyasındaki güvenlik gelişimine katkıda bulunmak için Poly Network’ün Baş Güvenlik Danışmanı olmaya içtenlikle davet ediyoruz.

Poly Network yetkilileri “Bay Beyaz Şapka isimli” hackerın düşüncelerine tamamen saygı duyduklarını, bu olaydan ötürü yasal olarak dava açmayacaklarını, ödül tekliflerinin halen geçerli olduğunu ve ödül ile ne yapacağına karışmadıklarını da belirttiler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu