bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriAltcoinPopüler Analist Altcoin Alma Zamanı Dedi, Dipte Olduğunu Düşündüğü Kripto Paraları Paylaştı!

Popüler Analist Altcoin Alma Zamanı Dedi, Dipte Olduğunu Düşündüğü Kripto Paraları Paylaştı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yaptığı tahminler ile yatırımcıların takip ettiği kripto para analisti Michael Van de Poppe kripto yatırımcıları ile yükselme potansiyeli gördüğü altcoinleri paylaştı.

Popüler analist Twitter hesabından yaptığı paylaşımda , Bitcoin, Ethereum ve VeChain’in (VET) dipte olduğunu ve satın almak için en iyi zaman olduğunu söyledi.

İlk olarak Ethereum’a değinen analist Ethereum’un 3.600-3.700 $ aralığını yeniden test etmesinin, Ethereum’un yükselmesi için bir işaret olduğunu ifade etti ve ETH’nin 4000 $ olma tahminini paylaştı:

“Bence düzeltme, birkaç güzel yeniden test gördüğümüz Ethereum’da yapıldı. Bu senaryonun gerçekleşmesini bekliyorum.”

İkinci olarak Bitcoin’e değinen analist Bitcoin’de Eylül ayında yaşanan düzeltmenin neredeyse aynısının şimdilerde de yaşandığına dikkat çekti.

“Bitcoin Eylül ayındaki dip oluşumunu kopyalıyor. Eylül dibinin hemen hemen aynısı.

Fed toplantısının fiyatlar üzerindeki düşük etkisi göz önüne alındığında, kritik dirençler kırılırsa fiyatların da hızlandığını göreceğimizi düşünüyorum.”

Son olarak VeChain’in fiyatını değerlendiren Poppe, VET’nin dibi gördüğünü ancak bir kırılma meydana gelmeden önce daha fazla birikim olmasını beklediğini belirtti.

Van de Poppe son olarak, dipten satın almayı düşünen altcoin yatırımcıları için tavsiyede bulundu:

“Tarihsel olarak, altcoin satın almak için en iyi dönem Aralık. Büyük olasılıkla da bu tekrarlanacak.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları